Hakkımızda

Konya'nın En İyi

Sürücü Kursuna Hoşgeldiniz..!

Tüm ehliyet belgelerinin alınmasında ve ODY, ÜDY ve SRC belgelerinin alınmasında sizlere yardımcı olmaktayız...

Neden Tempo Sürücü Kursu Konya?

Uzman eğitmen kadromuz, ekonomik fiyatlandırmamız, gelişmiş eğitim sistemimiz ve yüksek kursiyer memnuniyetimiz sayesinde Konya'da en çok aranan ve bilinen sürücü kursu olmayı başardık.

Deneyimli ve uzman kadromuz sayesinde M, A1, A2, A, B1, B, BE, C1, C1E, C, CE, D1, D1E, D, DE, F, G sınıflarında ehliyet kurslarımız ile ehliyet almanızı kolaylaştırıyoruz. Ayrıca ulusal ve uluslararası gerekli yük ve yolcu taşımacılığı belgelerini almanızda sizlere yardımcı oluyor ÜDY1, ÜDY2, ÜDY3, ÜDY4, ODY1, ODY2, ODY3, ODY4, SRC1, SRC2, SRC3, SRC4 ve SRC5 belgelerini almanızı sağlıyoruz. Yılların verdiği deneyim ve tecrübe sayesinde sürekli düzenlenen ehliyet ve diğer belgelerin alımlarındaki yenilikleri yakından takip ediyor, alanında uzman ve deneyimli eğitmenlerimiz ile sizlere büyük ölçüde kolaylık sunuyor ve ekonomik fiyatlandırmalarımız sayesinde sizlerin beğenisi her geçen gün daha da fazla kazanıyoruz.

Ehliyet İçin Gerekli Evrak ve Belgeler

Sabıka Beyan Dilekçesi

Artık sabıka kaydı istenmemektedir. Sabıka kaydı için kursta beyan dilekçesi alınacaktır. İsterseniz E-devlet sitesinden alabilirsiniz.

Sağlık Raporu

Yeni yasaya göre tek gözü görmeyenler diğer gözü 10/10 görüyor ise A, B ve F sınıfı sürücü belgesi alabilirler. Sağlık raporunu aile hekiminizden veya özel sağlık kuruluşlarından alabilirsiniz.

Diploma Fotokopisi & Öğrenci Belgesi

2918 sayılı karayolları kanununun 41. maddesinin (b) bendinde öngörülen A1, A2, A, B, C ve D sınıfı sürücü belgesi alacak olanlarda en az ilkokul 4. sınıfı bitirmek yeterlidir.

Biyometrik Fotoğraf

Son 6 ay içerisinde çekilmiş 2 adet biyometrik fotoğraf.

Alanında deneyimli ve uzman kadromuz sayesinde M, A1, A2, A, B1, B, BE, C1, C1E, C, CE, D1, D1E, D, DE, F, G sınıflarında ehliyet belgesi almanızı kolaylıkla sağlamakta sizlere en iyi eğitimi sunmaktayız.

ÜDY1, ÜDY2, ÜDY3, ÜDY4, ODY1, ODY2, ODY3, ODY4, ve SRC1, SRC2, SRC3, SRC4 ve SRC5 belgelerini almanız sizlere yardımcı olmakta, uzman ekibimiz ile yenilenen sisteme her zaman kolaylıkla adapte olarak en iyi eğitimi sunmaktayız.

Açılış Kapanış Saatlerimiz

Pzt – Pazar8.00 – 20.00

7/24 Ulaşılabilirlik

Bize 7 gün 24 saat iletişim numaralarımızdan ulaşabilir ayrıca çalışma saatlerimizde adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

Hemen Arayın

444 9 484

Yorumlarınız

B sınıfı ehliyet almak için kurslarına bilgi almaya gitmiştim. Deneyimli kadroyu gördükten sonra kayıt işlemide yaptırdım. Şuan ehliyetimi almış bulunmaktayım çok teşekkür ederim.
Aslı Sancak
SRC5 belgesi almak için Tempo sürücü kursuna başvurdum. Kaliteli eğitim ve deneyimli kadroları sayesinde SRC belgemi kolaylıkla aldım kendilerine teşekkür ederim.
Musa Hacıoğlu

Kalite ve Kursiyer Memnuniyetinin Konya'daki Tek Adresiyiz..!

Sürücü Kursu ve psikoteknik hizmetlerimiz ile kursiyerlerimizin ehliyet ve diğer tüm belge alma konularında yardımcı olmakta, ekonomik fiyatlandırmamız ve fırsatlarımız ile sizlere yardımcı olmaktayız. Eğitim stratejileri, kursiyer memnuniyeti, kursiyer organizasyonları, sürekli gelişim, eğitimde gerekli tüm imkanları sunma ve sürekli yenilenen sistemlere adapte olma konusunda hızlı ve emin adımlarımız sayesinde sizlerin sürekli memnuniyeti ve beğenisini kazanmaktayız.

Bizimle Hemen İletişime Geçin

Kurslarımız, eğitmenlerimiz, avantajlarımız ve fiyatlarımız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.